Mr.Vintage – spotkanie autorskie w Krakowie

Zapraszamy w imieniu organizatorów na kolejne wspaniałe spotkanie  autorskie z Michałem Kędziorą, które odbędzie się 23 stycznia o godzinie 18.00 w Księgarnia Matras Rynek 23 w Krakowie.
Michał Kędziora – esteta i pasjonat mody oraz dobrego stylu, najpopularniejszy i najbardziej opiniotwórczy polski bloger piszący o modzie męskiej. Od roku 2009 prowadzi autorskiego bloga Mr.Vintage, gdzie w rzeczowy i przystępny sposób tysiącom czytelników przybliża meandry mody męskiej. Czytają go zarówno nastolatkowie, jak i dojrzali mężczyźni.
Na bazie bloga w ciągu czterech lat zbudował sobie pozycję eksperta w dziedzinie ubioru. Miesięcznik „Press” nazwał go „profesorem Miodkiem mody męskiej”, a prestiżowe czasopismo „Fashion Magazine” nagrodziło go w kategorii Najlepszy Blog 2013. Współpracuje z wieloma markami, prowadzi również szkolenia tematyczne. Co miesiąc ma więcej czytelników niż czołowe polskie czasopisma.
Rzeczowo o męskiej modzie
Niedawno nakładem Wydawnictwo Sine Qua Non ukazała się jego książka „Rzeczowo o modzie męskiej”.
Z zapowiedzi:
„Rzeczowo o modzie męskiej” jest kompleksowym, przystępnie napisanym przewodnikiem po świecie mody męskiej. Zawiera praktyczne porady i wskazówki, a także liczne ciekawostki na temat ubioru i historii legendarnych modeli. Przeznaczony jest dla panów bez względu na wiek i preferowany styl.
Jak rozpoznać koszulę dobrej jakości?
Czy spodnie powinny być jaśniejsze od marynarki? A może na odwrót?
Co to jest sprezzatura?
I dlaczego czarny garnitur wcale nie jest uniwersalny?
Elegancja to nie podążanie za trendami. To przede wszystkim klasyczne i ponadczasowe fasony, tkaniny i wzory, umiejętność łączenia poszczególnych elementów garderoby, a także stosowanie kilku prostych zasad”.
(źródła: Wydawnictwo Sine Qua Non)
Facebook Comments
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *