Kup CzytajPana!

Kup sobie Czytaj ! Pana

Festiwal Dekonstrukcji Słowa Czytaj! Świetna sprawa.
Odbywający się w dniach 14-20.10.2013.

Jeśli ktoś nie zna jeszcze tej imprezy ma na prawdę czego żałować. W tym roku po  prostu nie można jej przegapić ! Impreza jest niekomercyjna, pokazuje że czytanie książek jest świetne, że to wspaniała przygoda dająca wiele radości.

Jak co roku zaplanowane są spotkania autorskie, koncerty, filmy, wspólne czytania, instalacje artystyczne, gry miejskie, literacki LARP.

Niestety jest to inicjatywa społeczna. Co za tym idzie oczywiście bark kasy !

Sam, po raz pierwszy działam jako wolontariusz i staram się z całego serca, pomagać osobą odpowiedzialnym za ten festiwal. Są to wspaniali ludzie którzy robią to z pasją. Przy każdym spotkaniu, są pełni entuzjazmu i mają siłę do działania. Po prostu chce im się ! Ja mogę się tylko od nich uczyć, za co jestem bardzo wdzięczny.

Impreza jest na prawdę na duża skale i te wydarzenia jej towarzyszące. Impreza odbywa się w Częstochowie. Zapraszam wszystkich, którzy jej nie poznali.


Do was moi, drodzy, znajomi, przyjaciele. Mam ogromną prośbę, poświęćcie JEDNĄ ZŁOTÓWKĘ i weźcie udział w aukcji Przyjaciele dla Czytaj. I kupcie Czytaj Pana, a może zainteresuje was coś innego.
To tylko JEDEN ZŁOTY !

Link do aukcji

http://allegro.pl/festiwal-dekonstrukcji-slowa-czytaj-kup-czytaja-i3538451310.html

Czytaj Pan - Festiwal Dekonstrukcji Słowa

Facebook Comments
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *