Jan Nowicki w Kłobucku!

Gościem specjalnym tegorocznej akcji Wspieraj Kulturę – Książki na wagę złota był Jan Nowicki. Dziękuje wszystkim którzy brali czynny udział w wydarzeniu.

Specjalne podziękowania należą się pani Monice Wypych – która jest dyrektorem kłobuckiej biblioteki. Od początku wspieraj i koordynuje moje działania, oby więcej takich osób. Zawsze pogodna, chętna do pomocy i przy tym wszystkim profesjonalna.

To nie wszystko, nie udało by się nic bez moich przyjaciół i kolegów – którzy charytatywnie, nie pytając o wynagrodzenie zaangażowali się w pełni w działania za co wielce bardzo dziękuje :

Kamilowi Markiszowi, Przemkowi Pytlowi, Wojtkowi Kwiatkowskiemu, Maćkowi Milczanowskiemu, Filipowi Buchalskiemu, Tomkowi Jamrozińskiemu, Michałowi Roratowi, Sławkowi Domańskiemu, Kamilowi Hazy, Tomkowi Jasiakowi, Izie Gęsiarz oraz mojej żonie Magdzie.

Wsparcia udzielił również sektor prywatny :

Zbrodnicze Siostrzyczki, Klubokawiarnia Nuta, Gazeta Kłobucka, Radio Jura, Przemek Jadczak – Solaris Travel, Wydawnictwo Szara Godzina, TVS Silesia, Księgarnia – Zenona Szymańska, Anna i Ewa Tekielska, Michał Kraszewski – Sklep Kurak, Krzysztof Markisz, Małgorzata i Andrzej Różńscy – Salon Mody Ślubnej Biała Dama.

Dziękuje bez was by się nie udało!
Dziękuje również wszystkim obecnym!
Do zobaczenia za rok. Zachęcam do współpracy w ramach wolontariatu.

Zapraszam do obejrzenia nagrania ze spotkania z Panem Janem Nowickim zarejestrowanemu dzięki uprzejmości Pana Macieja Zielonki :

Facebook Comments
1 comment
  1. Wspaniała impreza tyle emocji i pozytywnej energii. Do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *