Graham Masterton w Warszawie 19 lipca!

Spotkanie autorskie z Grahamem Mastertonem w sobotę 19 lipca o godzinie 18:00, EMPiK JUNIOR, ul. Marszałkowska 116/122 Prowadzenie: Piotr Pocztarek. Pisarz będzie podpisywał swoją najnowszą powieść, IMPERIUM.

GRAHAM MASTERTON :

Popularny pisarz angielski, urodzony w 1946 w Edynburgu. Swoją przygodę z  pisarstwem zaczynał jako redaktor w miesięcznikach, m.in. „Mayfair”   i angielskim oddziale Penthouse’a. Autor horrorów, thrillerów, romansów,   Mastertonpowieści obyczajowych i poradników seksuologicznych. Jego dorobek   literacki obejmuje ponad osiemdziesiąt książek – powieści i zbiorów   opowiadań – o całkowitym nakładzie przekraczającym dwadzieścia milionów   egzemplarzy, z czego ponad dwa miliony kupili polscy czytelnicy. Zdobywca   Edgar Allan Poe Award, Prix Julia Verlanger i nominacji do Bram Stoker   Award. Imperium jest najnowszym tytułem Grahama Mastertona na polskim rynku; w lutym tego   roku nakładem Wydawnictwa Albatros ukazała się Śpiączka; a już w sierpniu polską premierę   będzie miała Susza.

PIOTR POCZTAREK  Recenzent, publicysta, tłumacz, największy fan Grahama Mastertona i redaktor oficjalnej polskiej strony   poświęconej Brytyjczykowi. Twórczością Grahama Mastertona interesuje się od prawie 15 lat. Jest   redaktorem, pisuje recenzje, felietony, relacje z imprez, przeprowadza wywiady i tworzy autorskie rubryki.   TłumPIOTR POCZTAREKaczył na język polski opowiadania Grahama Mastertona, Jacka Ketchuma, Guya N. Smitha i Johna   Eversona. Z zawodu PRowiec.   Spotkania literackie z Grahamem Mastertonem w Polsce prowadził z sukcesem już kilkukrotnie.

Zapraszam w imieniu organizatorów

Źródło: WYDAWNICTWO ALBATROS ANDRZEJ KURYŁOWICZ

 

Facebook Comments
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *