Wsparcie Książkowe dla Centrum Onkologii w Warszawie

Fundacja DOBRZE ŻE JESTEŚ postanowiła zorganizować akcję wymiany książek w Centrum Onkologii w Warszawie. Zależy nam, by pacjenci mieli dostęp do literatury, którą z przyjemnością będą czytać podczas pobytu w szpitalu. Pozycje, które znajdowały się na szpitalnych półkach do tej pory, były przeważnie stare lub zniszczone, dlatego postanowiliśmy to zmienić! Wy również możecie przyczynić się do tej zmiany :)!

Jeśli macie nowe lub lekko używane książki, które chcielibyście przekazać, zapraszamy serdecznie 27 września w godz: 11-16 do Strefy Relaksu (wejście E), Centrum Onkologii w Warszawie, ul. Roentgena 5. Hospital books

Prosimy o udostępnianie tego wydarzenia, zapraszanie znajomych oraz przekazywanie tej informacji rodzinie. Zależy nam na jak największej ilości książek, ponieważ oprócz CO, chcielibyśmy przekazać je także do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii oraz Szpitalowi na Banacha.

Stare książki zostaną oddane do skupu, a środki, które uzyskamy, przeznaczymy na termosy dla pacjentów z Oddziału Chemii Dziennej.

Jeśli ktoś oprócz książek ma w miarę nowe czasopisma lub płyty dvd, również chętnie przyjmiemy.

Zapiszcie się również na imprezę na facebook tutaj

Jeśli nie możecie być sami w Warszawie – książki również można wysłać pocztą, kurierem. Pamiętajcie, że mają posłużyć innym. Wybierzcie coś ciekawego ze swojej biblioteczki. Czyńcie dobro!

Facebook Comments
1 comment
  1. Nie mogłam być osobiście ale wysłałam książki przez Roberta tak nigdy nr dowiedzialabym sie o akcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *